07. června 2022
Renata Doubravová

Jak vykopnout projekt

Být dobrým projektovým manažerem a dělat dobré projekty se díky nadšenému projevu lektora Marka Rakowského zdá mnohem jednodušší.

Jak na tvorbu projektů

Marek Rakowski nás svým poutavým a osvěžujícím způsobem přesvědčí, že tvořit dobré projekty není nic těžkého. Po počáteční definici pojmu projekt zdůrazní důležitost správné definice cíle či cílů projektu. Po popisu zúčastněných osob v projektu si vyjasníme nutné body před jeho zahájením. A pak se již pouštíme do nejsložitější části celého projektu, kterou je proces přípravné fáze. Důležitost komunikace a kladení otázek je několikrát zdůrazněna. Po obsáhlé, a přesto velmi poutavě podané prezentaci první fáze projektu se realizace vlastního projektu zdá být velmi nenáročnou. Realizace, harmonogram, komunikace a akceptace jsou hlavní pojmy této části kurzu. A blížíme se do finiše a s ním přichází ukončení projektu, jeho vyhodnocení a přípitek šampaňským na oslavu. Kdo jsou odmítači a yesmeni a jaké nezvyklé situace se mohou během celého procesu točícího se kolem projektu? I na tyto otázky a mnohé další nám Marek v našem kurzu odpoví.

Ať už se teprve chystáte skočit rovnýma nohama do plánování a realizace projektu nebo už máte nějaké zkušeností v této oblasti, pro vás všechny je určen tento velmi zajímavě podaný kurz.

Projekt Učíme online vznikl jako aktivita dobrovolníků neziskové organizace Česko.Digital ve spolupráci s American Academy, GUG.cz, Google ČR, Microsoft ČR a dalšími partnery.
Nyní je projekt realizován Národním pedagogickým institutem České republiky (NPI ČR).
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram