Jak vykopnout projekt?

O kurzu

Prezentace k dispozici ZDE.

Jak řídit projekt? Co všechno je důležité a potřeba udělat před projektem, v průběhu a na konci? To si ukážete během webináře. Na ukázce "kick-offu" projektu si projdete, co vše je pro úspěšný projekt udělat. Na startu webináře lektor probere body, které má každý správný PM dořešený před začátkem samotného projektu. Následně se podíváte na to, co vše připravit na kick-off jako takový, a jak se k projektu stavit během jeho průběhu. Na konci ještě přidá, co je důležité před ukončením projektu dále udělat, a jak se poučit z nezdarů.

Co Vám webinář přinese:

- simplifikovaná projektová metodika (jedna prezentace namísto široké a často zbytné metodiky)
- důležitost plánování, ŘÍZENÍ projektu a kontinuální komunikace
- důležitost správného uzavření projektu a vytvoření lessons learned

Cílové publikum: 
Pro lidi, kteří mají malou či žádnou znalost projektového managementu a mají zájem se naučit základní postupy a principy.

Marek Rakowski je projektový manažer, analytik a konzultant se zkušenostmi z projektů v akademii, IT i bankovnictví v Číně. Milovník všeho dobrého a hlavně projektů, které se umí řídit samy. 

Show More
Projekt Učíme online vznikl jako aktivita dobrovolníků neziskové organizace Česko.Digital ve spolupráci s American Academy, GUG.cz, Google ČR, Microsoft ČR a dalšími partnery.
Nyní je projekt realizován Národním pedagogickým institutem České republiky (NPI ČR).
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram