Technologie do školy

Pomáháme školám naběhnout
na systém online výuky

Naši expertní dobrovolníci vám pomůžou nastavit službu Microsoft Teams nebo Google Classroom, které může učitel využívat pro videokonferenci s žáky (s možností záznamu), sdílení dokumentů apod.
Obě služby jsou pro školy zdarma.
chci Přihlásit školu

Jak to celé probíhá?

Po vyplnění kontaktního formuláře se s vámi spojíme a společně probereme vše potřebné.

VÝBĚR MOŽNOSTÍ

Ukážeme vám, jaké možnosti existují a pomůžeme s výběrem správného řešení ve vaší situaci.

ZPROVOZNĚNÍ TECHNOLOGIE

Následně vám vybranou technologii zprovozníme nebo napojíme na vaše stávající řešení.

PRVOTNÍ NASTAVENÍ

Nastavíme pro vás veškeré potřebné nástroje tak, abyste je mohli hned využívat.

PROŠKOLENÍ UČITELŮ

Proškolíme vaše učitele online nebo naživo. Podle vaší situace stanovíme rozsah i náklady.

INSPIRACE DO HODIN

Na webinářích Učíme nanečisto předávají učitelé učitelům didaktické učební metody pro online výuku.

KONTINUÁLNÍ PODPORA

Jsme tu pro vás i vaše učitele v případě, že byste potřebovali s něčím pomoct.
vyplnit formulář
Já jsem využila nabídku Učíme online, která se ke mě dostala asi před týdnem. Ozval se mi moc milý pán z Česko.Digital, s G Suite mi na dálku pomohl, hromadně přidal žáky, trpělivě odpovídal na otázky. Mají na stránkách dotazník a ozvali se mi hned druhý den. Tímto panu Jansovi velice děkuji!

Radana Šimčíková

ředitelka ZŠ Komenského
Váš kolega z Učíme online nás kontaktoval, já jsem se s ním domluvila, co bychom potřebovali. To bylo v začátcích, kdy jsme nastavovali platformy, aby fungovaly. Domluvili jsme se na Google Disku a Google Classroom, on nám udělal webinář, doladili jsme časy, termíny. Všichni pedagogičtí pracovníci jsme se zúčastnili, bylo to super. Byť to byla hodinka, nesmírně nám to pomohlo.

Gabriela Hrušková

ředitelka ZŠ TGM ve Štětí
S Ondřejem Kroupou jsem byl v kontaktu několik týdnů, během kterých jsem byl pozván na úvodní videohovor, kde jsme řešili můj problém. Postupoval jsem dle Ondřejových rad a dostal se o kus dále. Dále jsme si vyměnili několikero e-mailů a v každém z nich jsem nacházel pomoc a potřebné info. V konečné fázi se mi díky jeho radám povedlo zajistit GFE, založit žákovské účty s doménou třetího řádu a tyto účty nastavit. Ondřej byl po celou dobu komunikace profesionální, trpělivý, nápomocný, spolehlivý a věděl si vždy rady. Byl jsem s ním naprosto spokojen a i díky němu se nám i našim žákům otevírají nové možnosti. Ondřeji Krupovi patří veliký dík za pomoc, kterou mi poskytl.

Dušan Ramírez

ZŠ Chrastava

Zjistěte, kolika školám jsme už pomohli.

Projekt Učíme online je aktivitou dobrovolníků neziskové organizace Česko.Digital ve spolupráci s American Academy, GUG.cz, Google ČR, Microsoft ČR a dalšími partnery.
cogdiceuserslaptop-phonediamondrocket linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram