Učíme nanečisto

Pomáháme učitelům inspirovat
sebe i své žáky

Online výuka není jenom o zadávání a vyhodnocování úkolů nebo bezduchém předávání informací. Zapojte žáky do výuky komplexně a rozvíjejte jejich talent i v online formě vyučování. Pomohou vám naše webináře Učíme nanečisto, které vedou zkušení lektoři z řad učitelů.

UČITELÉ UČITELŮM

Na webinářích si v klidu a bezpečně vyzkoušíte, jak může vypadat online výuka vašeho předmětu a na chvíli se tak stanete žákem.

OTÁZKY A ODPOVĚDI

Součástí každého webináře Učíme nanečisto je možnost sdílet vlastní zkušenosti a klást dotazy, na které vám lektor během přenosu odpoví.

VIDEOTÉKA

Vzdělávat se můžete i díky našim videokurzům, které vám nabídnou krátké a specifické tipy pro výuku vašeho předmětu.
Zobrazit videotéku >

Nově vypsané webináře

Od začátku fungování projektu Učíme online jsme uspořádali a odvysílali už přes 110 webinářů s různými tématy zaměřených na online výuku.
Všechny informace k registraci na webináře najdete popsané v
29. 3. 2023
19:00
Jak na bezpečné využívání a nastavení Google Workspace
Filip Goszler
13. 4. 2023
19:00
Jak pracovat s důkazy o učení a kdy a jak poskytovat zpětnou vazbu žákům
Aleš Kozák
19. 4. 2023
19:00
Romové a my - obavy, výzvy
i příležitosti
Veronika Kandelová
25. 4. 2023
19:00
Preventivní práce se stresem dětí ve vyuč. hodinách i běžném životě
Tamara Valešová

Mikrovzdělávání

Z hotových webinářů Učíme nanečisto jsme vytvořili videokurzy, které jsou řazeny podle jednotlivých témat. Našim cílem je nabídnout učitelům rychlou a efektivní možnost sebevzdělávání a naučit je, jak předat žákům srovnatelné znalosti, které by jinak získali přímo ve škole.

NIC NEZMEŠKEJTE

Vraťte se po živém webináři ke konkrétní části, která vás zaujala. Pokud jste webinář nestihli, můžete si jej přehrát celý znovu.

DLE VLASTNÍ POTŘEBY

Videokurz můžete absolvovat celý nebo si z něj vyberete jen ta specifická témata, která jsou pro vás aktuální.

ŠKOLA HROU

V jednotlivých videokurzech najdete tipy na přínosné hry, metody a online programy odzkoušené učiteli v praxi.
videotéka
Díky moc za spoustu podnětných webinářů. I po těch 30 letech co učím, jsem se trochu více zamyslel nad tím, co učím a hlavně "jak to učím - jakým způsobem". A musím uznat, že všechny webináře, kterých jsem se zúčastnil, mě nesmírně obohatily. Setkal jsem se s řadou nových (moderních) učebních metod, prošel jsem si řadu vzdělávacích aplikací a musím říct, že v září bych chtěl spoustu věcí změnit a dělat jinak.

Petr Brabec

ředitel
Ráda bych Vám velice poděkovala za skvěle připravený GEG fest. Obdivuji Vaše nápady, vše bylo skvělé, moc jsem si to užila a načerpala spoustu nových informací a zdrojů inspirací. Opravdu z celého srdce Vám děkuji. Samozřejmě poděkování posílám pro celý organizační tým.

Renata Slowiková

zástupkyně ředitele
Projekt Učíme online vznikl jako aktivita dobrovolníků neziskové organizace Česko.Digital ve spolupráci s American Academy, GUG.cz, Google ČR, Microsoft ČR a dalšími partnery.
Nyní je projekt realizován Národním pedagogickým institutem České republiky (NPI ČR).
apartmentlicensefilm-playcartcalendar-fullpaw linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram