O nás

Chceme být dlouhodobou hybnou silou při proměně českého školství

Projekt Učíme online je komunitní aktivitou neziskové organizace Česko.Digital ve spolupráci s komunitou GUG.cz, GEG ČR, Microsoft Studentské Trenérské Centrum, Microsoft Innovative Educator Experts, společnostmi Google ČR, Microsoft ČR a American Academy.
Aktuálně je v projektu zapojeno více než 527 dobrovolníků, kteří projekt sledují nebo se na něm aktivně podílejí. Expertní dobrovolníci pomáhají školám zprovoznit online výuku, sbírají zkušenosti od učitelů a ředitelů a pravidelně se věnují individuálním potřebám jednotlivých škol. Do aktivit našich dobrovolníků spadá i celková komunikace, kreativa, marketing a koordinace projektu.

Poznejte náš tým

Za projektem Učíme online stojí více než 640 dobrovolníků, kteří věnovali tisíce hodin své práce pomoci dalším.

ANEŽKA MÜLLER

koordinátorka Učíme online

MARTINA
HABOVÁ

marketing manažerka

JAKUB
ŠNORBERT

marketing manažer

GABRIELA CHLADILOVÁ

koordinátorka sbírky počítačů
PŘIDEJ SE K NÁM
Projekt Učíme online je aktivitou dobrovolníků neziskové organizace Česko.Digital ve spolupráci s American Academy, GUG.cz, Google ČR, Microsoft ČR a dalšími partnery.
V rámci projektu Učíme online probíhá také Sbírka počítačů, do které se může zapojit každý. Momentálně se snažíme vybrat částku 300 000 Kč, která nám umožní distribuovat 500 počítačů do potřebných rodin.
Chci pomoct
Vybráno
100 172 Kč
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram