05. dubna 2022
Renata Doubravová

Geniální Genially - skvělý nástroj do vašich online lekcí

Na webinář obou lektorek Agy a Ivi jsme se už dlouho těšila, protože obě jsou nabity optimismem a skvělými nápady. Navíc to kouzelné téma Genially. Skvělá platforma takřka nedozírných možností.

Co je Genially

A nezklamalo mě ani jedno, Aga a Ivi skvělé předvedly na úvod jednoduchou hru Dobble vytvořenou právě v Genially a pak se spustila doslova smršť ukázek a nápadů, co vše umožňuje Genially, místo kde můžete být kreativní a kde je vše naprosto interaktivní. Genially se neustále dál rozvíjí, dává k dispozici další a další šablony a aktivity. Umožní udělat aplikaci za pět minut, ale dokáže vás zaujmout natolik, že se sami vrhnete do svých vlastních  výtvorů. Genially není jen platforma, je to celá komunita lidí, kteří si vzájemně s radostí sdílejí své výtvory.

Vaše tvorba

Vaše nápady zde můžete kreativně vizualizovat, tím nabídnete svým žákům nové podněty, které je zaujmout, motivují  a aktivizují. A to vše pak můžete využít jak v prezenční, tak v online výuce. Můžete získat či vyrábět prezentace, kvízy, grafiky, hry., interaktivní obrázky nebo použít platformu pro osobní účely.

Neváhejte se zapojit

Pokud máte chuť vytvářet něco nového, zajímavého, kreativního či motivačního, pak neváhejte, shlédněte videa a pusťte se do práce.

Projekt Učíme online vznikl jako aktivita dobrovolníků neziskové organizace Česko.Digital ve spolupráci s American Academy, GUG.cz, Google ČR, Microsoft ČR a dalšími partnery.
Nyní je projekt realizován Národním pedagogickým institutem České republiky (NPI ČR).
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram