Geniální Genially - skvělý nástroj do vašich online lekcí

Geniální Genially - skvělý nástroj do vašich online lekcí

Kategorie: Kurz
Seznam přání Sdílet
Sdílet kurz
Page Link
Sdílejte na sociálních sítí

O kurzu

Prezentace k dispozici ZDE.

Učíme online spolupracovala už s několika vzdělávacími organizacemi. Ne jinak je tomu i s @digitalnilektori, kteří pomáhají lektorům jazyků učit profesionálně (nejen) online s pomocí nástroje Genially. Genially je nejoblíbenější online nástroj pro tvorbu prezentací, kvízů, her, infografik, obrázků a dalšího vzdělávacího obsahu. Ukážete si názorně, jak vytvářet interaktivní aktivity – profi, pestře a jednoduše. Kreativitě se meze nekladou!

Webinář bude rozdělen na dvě části. V té první se podíváte, co vše Genially nabízí, lektorky vám ukáží, jak na pár kliků můžete vyrobit interaktivní deskovku či zábavný kvíz. Zjistíte, že vytvořit interaktivní fotky není žádná věda. Poradí vám, kde hledat obrázky, fotky, videa a další obsah zdarma i za poplatek. Zaměříte se na úpravu přednastavených šablon.

Ve druhé části si ukážete, jak Genially můžete využít prakticky ve svých online lekcích jazyků. Představí vám aktivity, které mají vždycky úspěch.

Co Vám webinář přinese:

- Pochopíte, že Genially je opravdu geniální nástroj, který vám ulehčí lektorský život

- Zjistíte, jak si upravovat přednastavené šablony a vytvořit si vlastní skvělou aktivitu za pár minut

- Naučíte se vyhledávat již vytvořené aktivity a prezentace

Cílové publikum: Kreativní lektoři, kteří chtějí vystřelit kvalitu své výuky na vyšší úroveň a všechny, koho toto téma zajímá.

Jsme digitální lektorky Aga a Ivana a pomáháme jazykovým lektorům učit (profesionálně) online.

Aga Derflová

Aga je tvůrkyní všech interaktivních materiálů Digitálních lektorů. Na Genially u nás nenajdete většího odborníka. Přípravou interaktivních aktivit do lekcí jazyků strávila stovky hodin, Genially zná od A do Z a je na čase, aby se s vámi o své geniální know-how podělila.

Ivana Kudrnová

Ivana je lektorkou španělštiny, která probouzí hispánská já v rámci projektu Španělština do plavek. Miluje asynchronní výuku, umí své studenty vést na dálku, motivovat je a řídit jejich efektivní samostudium. Vydala knihu 140 + 24 úkolů pro zábavné učení cizích jazyků.

Zobrazit více

Co se naučíte?

  • Platforma Genially - seznámení
  • variabilnost a univerzálnost aplikace
  • gamifikace výuky

Obsah kurzu

Záznam celého webináře

Projekt Učíme online vznikl jako aktivita dobrovolníků neziskové organizace Česko.Digital ve spolupráci s American Academy, GUG.cz, Google ČR, Microsoft ČR a dalšími partnery.
Nyní je projekt realizován Národním pedagogickým institutem České republiky (NPI ČR).
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram