Spomocník a hybridní výuka

Spomocník a hybridní výuka

Kategorie: Kurz
Seznam přání Sdílet
Sdílet kurz
Page Link
Sdílejte na sociálních sítí

O kurzu

Jaroslav Mašek je středoškolský učitel, který vede portál pro učitele Spomocník.
Metodický portál RVP.CZ slouží jako základní online metodicko-didaktická podpora učitelům, pedagogické i laické veřejnosti. Nabízí zdarma zajímavé a inspirativní materiály do výuky napříč vzdělávacím systémem. Je složen z jednotlivých modulů, např. Články, DUM, Webináře, EMA, kde obsah prvních dvou je garantovaný (recenzovaný). Metodický portál RVP.CZ se zaměřuje na sdílení zkušeností mezi učiteli, jejich vzájemnou inspiraci a podporu. Aktuálně má přes 36 500 registrovaných uživatelů.
V tomto kurzu Jaroslav Mašek nejprve krátce představí samotný portál a pak se společně s ním zamyslíme na téma hybridní výuky. Dozvíte se, jaké jsou různé metody výuky a jak může hybridní přístup fungovat ve výuce i mimo ni. Podíváme se stručně na hlavní principy hybridního modelu.

Prezentace od lektora ke stažení zde

Zobrazit více

Co se naučíte?

  • Co je Spomocník
  • Jaké jsou modely vzdělávání
  • Co je hybridní výuka
  • Jaké jsou principy hybridního modelu
Projekt Učíme online vznikl jako aktivita dobrovolníků neziskové organizace Česko.Digital ve spolupráci s American Academy, GUG.cz, Google ČR, Microsoft ČR a dalšími partnery.
Nyní je projekt realizován Národním pedagogickým institutem České republiky (NPI ČR).
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram