Reflexe v online výuce

Popis

Prezentace ke stažení ZDE.

Jak na reflexi nezapomenout ani při ztížených podmínkách online výuky? Reflexe je jedinečným nástrojem, který umožňuje získat z výukové situace maximum a posunout žáky o krok vpřed. Pro řadu z nás je již běžnou součástí výuky. Seznámíte se s tím, jak žákům co nejlépe zvědomovat, co se odehrálo ve výuce, utvrzovat jim získané informace, dovednosti a prožitky i v online výuce.

Co Vám webinář přinese?

- rozšíření počtu technik reflexe

- sdílení dobré praxe

- upozornění na úskalí online reflexe

Jarmila Čechová je absolventkou speciální pedagogiky na MU v Brně a učitelství pro SŠ na UK v Praze. Působila na středních i základních školách, v klasickém, inovativním i speciálním školství. V současné době se věnuje také práci pedagogického mentora pro organizaci Škola Můj projekt. Ve své práci s dětmi i dospělými využívá také terapeutické postupy (Biosyntéza, Sandtray, Kids´ Skills, videotrénink interakcí).

Projekt Učíme online je aktivitou dobrovolníků neziskové organizace Česko.Digital ve spolupráci s American Academy, GUG.cz, Google ČR, Microsoft ČR a dalšími partnery.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram