Reflexe v online výuce

Reflexe v online výuce

Kategorie: Kurz
Seznam přání Sdílet
Sdílet kurz
Page Link
Sdílejte na sociálních sítí

O kurzu

Jarmila Čechová je absolventkou speciální pedagogiky na MU v Brně a učitelství pro SŠ na UK v Praze. Působila na středních i základních školách, v klasickém, inovativním i speciálním školství. V současné době se věnuje také práci pedagogického mentora pro organizaci Škola Můj projekt.
V tomto kurzu lektorka nejprve vysvětlí, co je reflexe a proč je ve výukovém procesu důležitá. V hlavní části potom bude sdílet mnohé zajímavé tipy, jak reflexi ve výuce dělat a jaké jsou její vyzkoušené metody reflexe z praxe, a to se zaměřením zejména na online výuku. Povídání paní lektorky je proloženo přímými vstupy učitelů, kteří také sdílejí své vlastní zkušenosti s reflexí, jež nabyli za poslední rok distanční výuky.

Prezentace ke stažení ZDE

Cvičení s kartičkami potřeb a pocitů - odkaz na stažení

Zobrazit více

Co se naučíte?

  • Rozšíření počtu technik reflexe
  • Sdílení dobré praxe
  • Upozornění na úskalí online reflexe
Projekt Učíme online vznikl jako aktivita dobrovolníků neziskové organizace Česko.Digital ve spolupráci s American Academy, GUG.cz, Google ČR, Microsoft ČR a dalšími partnery.
Nyní je projekt realizován Národním pedagogickým institutem České republiky (NPI ČR).
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram