Nenásilná komunikace - pokračování

Nenásilná komunikace - pokračování

Kategorie: Kurz
Seznam přání Sdílet
Sdílet kurz
Page Link
Sdílejte na sociálních sítí

O kurzu

Tento kurz je druhým dílem a pokračováním webináře o nenásilné komunikaci, který vedla lektorka a koučka Nela Mátlová. Tentokrát je řeč o tom, jak nenásilnou komunikaci ve čtyřech krocích uvést do praxe. Dozvíte se, na co si dát v jednotlivých krocích pozor. Zjistíte, jakých chyb se můžete v komunikaci dopustit, jaké to může mít dopady a hlavně jak to můžete dělat jinak. Součástí je také intenzivní přípravná technika na zpracování vzteku, která je při použití nenásilné komunikace zásadní. 

Webinář o umění nenásilné komunikace je koncipován tak, aby účastníci odešli s metodou, kterou mohou začít okamžitě praktikovat ve svých životech. Praktikování nenásilné komunikace učí lidi otevřeně vyjadřovat svoje emoce a potřeby, postarat se o sebe, své hranice a zároveň druhým lidem neublížit. Učí člověka vyjadřovat se srozumitelně tak, aby druzí skutečně pochopili, co potřebuje. Výsledkem používání nenásilné komunikace v běžném životě jsou zdravější, autentické vztahy, sebevědomější přístup k životu, přijetí sebe i druhých a vědomá práce s vlastními emocemi.

Nela Mátlová celoživotně pracuje s lidmi všech věkových kategorií. Nejprve jako sociální pracovník s romskou komunitou, dnes jako lektorka rozvojových školení pro firmy, chůvy v dětských skupinách a sociální pracovníky. Současně se věnuje koučování s terapeutickým přesahem a hluboké práci s lidmi pomocí meditace a práce s tělem. Školení s Nelou jsou otevřená a upřímná, často zaměřená na naši hloubku a převzetí odpovědnosti za svůj život. Na roli tvůrce svého života, přijetí života, sebe, druhých, změnu úhlu svého pohledu a hlubokou práci s emocemi. Protože přijetí, uvědomění a prožitek jsou cesty, které léčí a rozvíjí. Více o lektorce na www.nelamatlova.cz

Prezentace je k dispozici ZDE.

Zobrazit více

Co se naučíte?

  • Rozumět svým emocím a potřebám a umět je vyjádřit
  • Prakticky používat 4 kroky nenásilné komunikace a změnit tak z hloubky svou komunikaci
  • Uvolnit vlastní vztek, aby bylo možné nenásilně komunikovat
  • Zjistíte své vlastní bloky a možné komunikační potíže a to, jak je překonat
Projekt Učíme online vznikl jako aktivita dobrovolníků neziskové organizace Česko.Digital ve spolupráci s American Academy, GUG.cz, Google ČR, Microsoft ČR a dalšími partnery.
Nyní je projekt realizován Národním pedagogickým institutem České republiky (NPI ČR).
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram