Nebojme se hudebky

Nebojme se hudebky

Kategorie: Kurz
Seznam přání Sdílet
Sdílet kurz
Page Link
Sdílejte na sociálních sítí

O kurzu

Kurz Nebojme se hudebky přináší praxí ověřený a praktický soubor činností a postupů vhodných pro zařazení do vlastní výuky hudební výchovy. Kurzem provádí lektor Jakub Kacar, který působí na KHV PF UJEP, v České filharmonii, na ZUŠ Litoměřice a na Pražské Konzervatoři. 

Co s hudební výchovou na základní škole? Jak své žáky hudebně rozvíjet atraktivní formou nejen v hodinách hudební výchovy? Kurz Nebojme se hudebky odpoví zážitkovou formou! Je vhodný pro učitele vyučující hudební výchovu na I. stupni ZŠ, kteří hledají inspiraci, chtějí svou výuku zatraktivnit a společně si ji s dětmi užít. Obsahem kurzu jsou konkrétní náměty, jak rozvíjet vokální, instrumentální a pohybové dovednosti žáků. V rámci kurzu se účastníci seznámí s možnostmi, jak zakomponovat hudební aktivity do ostatních předmětů, což může dopomoci k udržení pozornosti žáků a k dosažení větší pestrosti výuky.

Prezentaci naleznete ZDE.

Zobrazit více

Co se naučíte?

  • Nové hudební hry
  • Práci s hudebně pohybovými činnostmi
  • Způsoby práce s hudebním materiálem
Projekt Učíme online vznikl jako aktivita dobrovolníků neziskové organizace Česko.Digital ve spolupráci s American Academy, GUG.cz, Google ČR, Microsoft ČR a dalšími partnery.
Nyní je projekt realizován Národním pedagogickým institutem České republiky (NPI ČR).
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram