Meditace v denním životě

Meditace v denním životě

Kategorie: Kurz
Seznam přání Sdílet
Sdílet kurz
Page Link
Sdílejte na sociálních sítí

O kurzu

Meditace je jedním ze způsobů, jak pracovat s myslí. Tento webinář vám pomůže zjistit, co vůbec meditace je, jak může pomoct a jak ji začlenit do běžného života. 

Webinář je prakticky zaměřený. Na jeho začátku se v krátkosti dozvíte, co je to meditace a jaké typy existují, dále k čemu je meditace dobrá a jak ji praktikovat. Poté si zkusíte pod vedením lektorů na pár minut zameditovat, budete tedy potřebovat nějaké klidné místo. Po společné meditaci bude následovat sdílení zkušeností a tipů.  

Petra Slancová se v pracovním životě věnuje práci s hlasem a moderování.

Libor Šulák se meditaci věnuje již 25 let od doby, kdy na vysoké škole hledal způsob, jak zklidnit svou mysl – meditace mu pomohla a pomáhá tento cíl naplňovat. Oba lektoři také promlouvají hlasy aplikace Calmio

Prezentace k dispozici ZDE

Zobrazit více

Co se naučíte?

  • Co je meditace
  • S čím vám může meditace pomoci
  • Jak meditaci začlenit do života
  • Jak pracovat se svým dechem
Projekt Učíme online vznikl jako aktivita dobrovolníků neziskové organizace Česko.Digital ve spolupráci s American Academy, GUG.cz, Google ČR, Microsoft ČR a dalšími partnery.
Nyní je projekt realizován Národním pedagogickým institutem České republiky (NPI ČR).
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram