Nejčastější otázky a odpovědi k registracím na webináře

Kde najdu informace o webinářích?
Veškeré informace najdete na našem webu  Učíme nanečisto, kde jsou zveřejněny všechny termíny včetně registračních formulářů. Každý webinář má také svou facebookovou událost.

Jak se můžu na vaše webináře přihlásit?
Registrovat na webinář se můžete na našem webu Učíme nanečisto, kde jsou zveřejněny všechny termíny včetně registračních formulářů.

Vyplnil/a jsem registrační formulář do webináře a nepřišla mi žádná zpráva - proč?
Zkontrolujte si hromadnou poštu či spam, někdy naše e-maily končí tam. Aby už do hromadné pošty nepadaly, je zapotřebí změnit nastavení ve svém e-mailovém klientu.

Dostanu nějaký potvrzovací e-mail, že jsem na webinář přihlášen/a?
Ano, po registraci byste měl/a dostat potvrzení do e-mailu, že jste na webinář registrován/a úspěšně.

Kde najdu link pro připojení se do webináře?
Nejpozději v den webináře vám přijde odkaz na Google Meet, kde webinář probíhá, případně odkaz na YouTube stream, který se koná v případě velkého zájmu o webinář.

Jak můžu pokládat otázky lektorovi?
Pro pokládání dotazů (ať už na Google Meet, nebo na YouTube) využíváme platformu Sli.do, kde můžete dotazy pokládat před webinářem i v jeho průběhu. Dotazy buď můžete pokládat anonymně, nebo uvést jméno. V rámci Google Meet vysílání je také možné se ptát hlasově - ať už v průběhu, či na konci.

Proč se nemůžu zúčastnit webináře, když už byla kapacita naplněna?
Kapacita je dána možnostmi Google Meet, kde webináře probíhají. Ta je aktuálně 250 lidí. Pokud nám to naše týmové kapacity, technické zázemí a obsah webináře dovoluje, vysíláme v takovém případě webinář i na YouTube, kde se můžete přidat i bez registrace.

Jak můžu naplno využít i stream webináře?
I v případě streamu webináře máte možnost aktivně se zapojit a pokládat otázky prostřednictvím aplikace Sli.do, moderátor streamu s vámi bude v YouTube chatu sdílet všechny potřebné odkazy.

Co mám dělat, když se mi nedaří přihlásit se na webinář?
Napište na webinare@ucimeonline.cz.

Jak zjistím, že se webinář právě živě vysílá?
Informace o termínu vysílání je vždy zmíněna v registračním formuláři na webu, ve facebookové události a případně ji lze najít v den vysílání i na našem YouTube.

Je možné podívat se na webináře zpětně?
U většiny webinářů je to možné, naleznete je v naší videotéce na webu nebo na našem YouTube kanálu. U některých webinářů záznam nepořizujeme, jedná se především o ty více interaktivní nebo zaměřené na individuální práci v daném nástroji. Pokud je webinář nahrávaný, zasíláme také záznam všem registrovaným.

Kdy se nejpozději mohu registrovat na webinář?
Registrace na webináře uzavíráme 1 den před konáním webináře.


Projekt Učíme online vznikl jako aktivita dobrovolníků neziskové organizace Česko.Digital ve spolupráci s American Academy, GUG.cz, Google ČR, Microsoft ČR a dalšími partnery.
Nyní je projekt realizován Národním pedagogickým institutem České republiky (NPI ČR).
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram