12. března 2022
Pavel Šnábl

Jak organizovat, vést a úspěšně uzavírat projekty

V semináři se seznámíte s procesem realizace projektu. Jak projekt začít, postupně vyvíjet a také ukončit vám ukáže v dnešním webináři lektor Martin Fejk.

O čem to bude?

Lektor Martin Fejk vám vysvětlí práci s balancováním elementů projektu a také se podíváte na princip základního projektového trojúhelníku. Postupně vás provede všemi kroky od založení projektu k jeho ukončení. Dozvíte se, jaké jsou procesy tvorby projektu a jejich důležitost. To vše pěkně prakticky a postupně v jednotlivých krocích.

Projektový trojúhelník

Projektový trojúhelník je grafickým znázorněním základních parametrů projektu.Tyto základní parametry jsou vyneseny jako vzdálenosti na tři osy v rovině. Spojením těchto tří bodů vzniká trojúhelník, který vyjadřuje provázanost jednotlivých veličin. Změna jednoho z parametrů vede ke změně minimálně jednoho z dalších

Cíl

  • Pochopení základní logiky tvorby projektu
  • Znalost procesu

Něco málo o lektorovi

Martin Fejk je hledač a konstruktér trvalých hodnot. Má více jak 30 let zkušeností práce pro lidi v mezinárodním businessu po celém světě a v různých kulturách. Jeho zkušenosti se dají přenést i do školství a řízení jeho procesů.

Na webinář se přesunute kliknutím tady.

Projekt Učíme online vznikl jako aktivita dobrovolníků neziskové organizace Česko.Digital ve spolupráci s American Academy, GUG.cz, Google ČR, Microsoft ČR a dalšími partnery.
Nyní je projekt realizován Národním pedagogickým institutem České republiky (NPI ČR).
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram