Učíme s Flippity

Učíme s Flippity

Kategorie: Kurz
Seznam přání Sdílet
Sdílet kurz
Page Link
Sdílejte na sociálních sítí

O kurzu

Tento kurz Vás seznámí s nástrojem Flippity. Flippity je propojený s Google docs, proto je pro správné fungování potřeba mít na Google účet (Gmail, G-Suite, Workspace). Žáci tento účet nepotřebují, je třeba ho mít pouze pro přípravu materiálu.

Flippity je pouze v anglickém jazyce, ale hned na začátku se můžete naučit, jak si stránku přepnout, takže neznalost angličtiny nebude bránit v práci.

Lektoři ukazují různé způsoby práce s vybranými stránkami, především Flashcards (otáčecí kartičky), NamePicker („losovátko“), MadLibs (doplňování slov do textu) a Scavenger Hunt („zámečky“, hon za pokladem). V poslední části zodpovídají školitelé různé dotazy, případně se vrací podrobněji k jednotlivým částem webináře.

Zobrazit více

Co se naučíte?

  • Seznámení se s prací ve Flippity
  • Návod na použití Flippity a vytvoření vlastní aktivity
  • Ukázky aktivit a odkaz na padlet s řadou hotových k použití
  • Podrobnější seznámení se Scavenger Hunt, které se využívají pro online únikové hry
Projekt Učíme online vznikl jako aktivita dobrovolníků neziskové organizace Česko.Digital ve spolupráci s American Academy, GUG.cz, Google ČR, Microsoft ČR a dalšími partnery.
Nyní je projekt realizován Národním pedagogickým institutem České republiky (NPI ČR).
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram