Vlastní e-booky s Book Creatorem

Vlastní e-booky s Book Creatorem

Kategorie: Kurz
Seznam přání Sdílet
Sdílet kurz
Page Link
Sdílejte na sociálních sítí

O kurzu

Účastníci kurzu naživo uvidí, jak díky skupinové práci vzniká knížka v Book Creatoru. Na začátku kurzu proběhne krátká ukázka toho, co lze v Book Creatoru vytvořit, a následují první jednoduché kroky, jak knížku založit a nasdílet. Poté je názorně ukázáno, jaké úpravy a triky Book Creator umožňuje – například vkládání textů, médií (obrázky, mapy), emotikonů, bublin, nálepek a externích cvičení či aktivit z jiných aplikací. Dozvíte se, jaké formáty mohou knížky mít a jak s nimi mohou pracovat i děti na prvním stupni, které ještě nemusí umět dobře psát. I pro ně má totiž knížka v Book Creatoru smysl, jak sami v kurzu zjistíte. Proběhne i krátké shrnutí toho, jaké licence jsou k dispozici a v čem se liší.

Zobrazit více

Co se naučíte?

  • Založení a úprava knížky
  • Vkládání médií a dalších prvků do knížky
  • Sdílení knížky pro skupinovou práci
  • Přihlášení žáků do Book Creatoru
Projekt Učíme online vznikl jako aktivita dobrovolníků neziskové organizace Česko.Digital ve spolupráci s American Academy, GUG.cz, Google ČR, Microsoft ČR a dalšími partnery.
Nyní je projekt realizován Národním pedagogickým institutem České republiky (NPI ČR).
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram