Preventivní práce se stresem dětí ve vyučovacích hodinách i běžném životě

Preventivní práce se stresem dětí ve vyučovacích hodinách i běžném životě

Kategorie: Kurz, Záznam
Seznam přání Sdílet
Sdílet kurz
Page Link
Sdílejte na sociálních sítí

O kurzu

Mám toho moc. Nemám čas. Jsem ve stresu.  Věty, které zná a používá mnoho lidí kolem nás, možná i my sami. A když pak v dospělosti lidé dojdou na terapii s tím, že potřebují s těmito tématy pomoct, často dojdou k povzdechu, "že se to měli učit už na základce". No jo, ale kdy? V třídnických hodinách? V tělocviku? V občance?  

Na webináři se dozvíte praktické tipy na to, jak péči o své duševní zdraví zařadit do běžného života sobě, svým dětem, i žákům během kterékoliv vyučovací hodiny. Kromě teorie si posluchači budou moct vyzkoušet několik krátkých, doslova minutových cvičení na práci se stresem, které je možné využít ve vyučování, při cestě do práce nebo při čištění zubů. Protože skrze malé krůčky se dějí velké změny.  

K poslechu webináře budete potřebovat přesně jednu kostičku čokolády (nebo jiný malý kousek oblíbené dobroty). 

Zobrazit více
Projekt Učíme online vznikl jako aktivita dobrovolníků neziskové organizace Česko.Digital ve spolupráci s American Academy, GUG.cz, Google ČR, Microsoft ČR a dalšími partnery.
Nyní je projekt realizován Národním pedagogickým institutem České republiky (NPI ČR).
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram