Nebojme se Boomhackers

Nebojme se Boomhackers

Kategorie: Kurz
Seznam přání Sdílet
Sdílet kurz
Page Link
Sdílejte na sociálních sítí

O kurzu

Hledáte nové náměty pro výuku hudební výchovy na základní škole? Co takhle vyzkoušet Boomwhackers? Kurz předkládá praxí ověřený, praktický soubor činností a postupů vhodných pro zařazení do vlastní výuky hudební výchovy. Je vhodný pro učitele na ZŠ, kteří hledají inspiraci, chtějí svou výuku zatraktivnit a společně si ji s dětmi užít. Obsahem kurzu jsou konkrétní náměty, jak rozvíjet zejména instrumentální činnosti a práci s nástrojem Boomwhackers. 

Lektor Jakub Kacar nejprve nastíní, co jsou to nástroje Boomwhackers a jak s nimi začít. Poté představí jednoduché hry na úvod a pomocné aplikace, které lze využít pro tvorbu materiálů. Zmíní také YouTube jako zdroj inspirace pro využití Boomwhackers v hudební výchově. Na závěr představí základy komunikace během nácviku a dojde i na doplňující dotazy od účastníků webináře. 

Zobrazit více

Co se naučíte?

  • Náměty pro práci s písní
  • Hudebně instrumentální činnosti s nástrojem Boomwhackers
  • Návodník pro vytváření jednoduchých elementárních doprovodů
Projekt Učíme online vznikl jako aktivita dobrovolníků neziskové organizace Česko.Digital ve spolupráci s American Academy, GUG.cz, Google ČR, Microsoft ČR a dalšími partnery.
Nyní je projekt realizován Národním pedagogickým institutem České republiky (NPI ČR).
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram