Slack jako TOP nástroj pro školní i firemní komunikaci

Slack jako TOP nástroj pro školní i firemní komunikaci

Kategorie: Kurz
Seznam přání Sdílet
Sdílet kurz
Page Link
Sdílejte na sociálních sítí

O kurzu

Slack vládne týmové komunikaci už roky. Pojďte objevit jeho kouzlo i vy. Co to je a proč ho využívat? Srovnáte jej s dalšími alternativami jako Messenger, Google chat, WhatsApp apod. Jak Slack získat, nastavit a začít používat? Zorientujete se v prostředí, dostanete tipy a triky pro nastavení. To vše a mnoho dalšího podle vašich dotazů.

Filip Goszler se pohybuje v oblasti digitálních technologií dlouhé roky. Prošel vedením velkých vzdělávacích projektů, poté 5 let vedl ostravský Impact Hub. Od roku 2016 má na starost digitální komunitu GUG.cz, která ročně vzdělá tisíce učitelů, vývojářů, podnikatelů i běžných uživatelů. Pomohl založit komunity jako TechMeetup Ostrava, Startup Weekend Ostrava, je aktivní školitel moderních technologií a Google Certified Trainer.

Prezentace k dispozici ZDE

Zobrazit více

Co se naučíte?

  • Zorientovat se v prostředí Slacku a přizpůsobit si je
  • Využívat a vytvářet komunikační kanály
  • Psát přímé zprávy konkrétním účastníkům
  • Komunikovat v jednotlivých vláknech
Projekt Učíme online vznikl jako aktivita dobrovolníků neziskové organizace Česko.Digital ve spolupráci s American Academy, GUG.cz, Google ČR, Microsoft ČR a dalšími partnery.
Nyní je projekt realizován Národním pedagogickým institutem České republiky (NPI ČR).
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram