Jak vytvářet zábavné domácí úkoly do hodin jazyků

Jak vytvářet zábavné domácí úkoly do hodin jazyků

Kategorie: Kurz
Seznam přání Sdílet
Sdílet kurz
Page Link
Sdílejte na sociálních sítí

O kurzu

Proč je dobré zadávat domácí úkoly ve výuce jazyků a jak je zadávat tak, aby je žáci vypracovávali rádi? Lektorka postupně projde všechny základní oblasti výuky cizího jazyka a v každé uvede pět různých tipů pro zajímavé úkoly. V poslední části představí miniprojekty, které mohou propojit jednotlivé oblasti jazykové výuky.

Učení vás musí bavit. Ať už jako studenta, tak i jako lektora. Popřemýšlíte společně o hledání motivace a o hledání různých cest, kterými můžete zaujmout vaše studenty. Vtáhnete je hravou a zábavnou formou do světa jazyků.

Prezentace ke stažení ZDE

Ivana Kudrnová je lektorkou španělštiny, autorkou projektu Španělština do plavek a pomáhá lektorům profesionálně učit (nejen) online v projektu Digitální lektoři. Je autorkou knihy 140 + 24 úkolů pro zábavné učení cizích jazyků. Má za sebou 16 let praxe, stovky studentů, tisíce hodin a situací. Objevila v sobě kouzelnou schopnost - nadchnout pro jazyky ostatní a motivovat je a posouvat k cíli.

Zobrazit více

Co se naučíte?

  • Praktické a kreativní nápady, které vám ušetří čas a studenta potěší a posunou o úroveň dál
  • Tipy a triky do výuky i přípravy

Obsah kurzu

Záznam celého webináře

Projekt Učíme online vznikl jako aktivita dobrovolníků neziskové organizace Česko.Digital ve spolupráci s American Academy, GUG.cz, Google ČR, Microsoft ČR a dalšími partnery.
Nyní je projekt realizován Národním pedagogickým institutem České republiky (NPI ČR).
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram