Slovíčka hravě a kreativně

Slovíčka hravě a kreativně

Kategorie: Kurz
Seznam přání Sdílet
Sdílet kurz
Page Link
Sdílejte na sociálních sítí

O kurzu

V kurzu se v krátkosti dozvíte něco o metodách a trendech ve výuce jazyků a především ohledně rozšiřování slovní zásoby. Hlavní část webináře je pak zaměřena na konkrétní příklady do výuky, které můžete prakticky ihned sami využít. Uvidíte tedy hry s písmeny, slovy i větami, krátké scénáře divadýlek, jazykové omalovánky, skupinové hry, deskové hry a další.

Michaela Zormanová je lektorka a tlumočnice, absolventka hispanistiky v Ostravě a polonistiky v Olomouci. Má bohaté zkušenosti s výukou (nejen) jazyků, a to jak v jazykových školách, tak i v mateřských školách a školních kroužcích. Byla také součástí projektu Kreativní partnerství, kdy na vybraných školách vymýšleli zábavná, kreativní řešení do výuky.

Prezentace ke stažení ZDE

Zobrazit více

Co se naučíte?

  • Praktické tipy do výuky cizích jazyků
  • Ukázka materiálů k rozšiřování slovní zásoby
  • Tipy na hry a aktivity pro menší děti
Projekt Učíme online vznikl jako aktivita dobrovolníků neziskové organizace Česko.Digital ve spolupráci s American Academy, GUG.cz, Google ČR, Microsoft ČR a dalšími partnery.
Nyní je projekt realizován Národním pedagogickým institutem České republiky (NPI ČR).
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram