Slovíčka hravě a kreativně

Popis

Prezentace ke stažení ZDE.

Cizí jazyky jsou dnes takřka neodmyslitelnou součástí vzdělávání. Hlavním, na co se kurz zaměří, bude sdílení praktických tipů a ukázek, jak na výuku (případně i učení se) slovní zásoby. Díky konkrétním a v praxi vyzkoušeným příkladům bude možné poznatky z kurzu okamžitě využít. Představeny budou příklady zaměřené na výuku od nejmenších až po dospělé.

Na webináři si krátce řekneme o metodách a trendech ve výuce jazyků a především v rozšiřování slovní zásoby. Mezi příklady pomůcek nebudou chybět hry s písmeny, slovy i větami, krátké scénáře divadýlek, jazykové omalovánky, skupinové hry, deskové hry a další. 

Co Vám webinář přinese:

- praktické tipy
- materiály k využití
- různorodost příkladů

Cílová skupina: Webinář je určen jak pro začátečníky, tak pro pokročilé.

Michaela Zormanová je lektorka a tlumočnice, absolventka hispanistiky v Ostravě a polonistiky v Olomouci. Má bohaté zkušenosti s výukou (nejen) jazyků, a to jak v jazykových školách, tak i v mateřských školách a školních kroužcích. Byla také součástí projektu Kreativní partnerství, kdy na vybraných školách vymýšleli zábavná, kreativní řešení do výuky. Kromě toho vytváří materiály pro výuku, o které se s Vámi ráda podělí.

Projekt Učíme online je aktivitou dobrovolníků neziskové organizace Česko.Digital ve spolupráci s American Academy, GUG.cz, Google ČR, Microsoft ČR a dalšími partnery.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram