Revize RVP ZV

Revize RVP ZV

Kategorie: Kurz
Seznam přání Sdílet
Sdílet kurz
Page Link
Sdílejte na sociálních sítí

O kurzu

Srozumitelné vysvětlení všech souvislostí, které se pojí s velkou revizí RVP. Proč se revize provádí, co by nám měla přinést, jak bude celý proces probíhat a kdo se na něm podílí či by se měl podílet. Jasně a s důrazem na oslovení a zapojení všech, kterých se revize RVP týká, jsou nastíněna všechna témata včetně představení hlavních aktérů (expertní panel podílející se na přípravách, NPI, MŠMT a další) a časového horizontu.

V druhé části kurzu Jan Jiterský zodpovídá dotazy, které jsou obohacující pro práci expertního panelu a opakovaně zdůrazňuje, jak cenné pro ně je sběr jakýchkoli podnětů, názorová pestrost, bouřlivá diskuze, myšlenky, které všem běhají hlavou a vzájemná pomoc a podpora.

Jan Jiterský v roce 2003 spoluzakládal Základní školu Bodláka a Pampelišky - soukromou vesnickou školu, kde se stal i řídícím učitelem. Od roku 2006 se věnuje "překladům" národního kurikula do srozumitelné řeči a vytváření funkčního školního vzdělávacího programu. Vedl komoru soukromých mateřských a základních škol. Nyní pracuje jako zástupce ředitele odboru základního vzdělávání a mládeže MŠMT.

Prezentace ke stažení ZDE

Web revize rámcových vzdělávacích programů ZDE

Zobrazit více

Co se naučíte?

  • Rozptýlení obav
  • Pomoc a podpora těm, kteří tápají
Projekt Učíme online vznikl jako aktivita dobrovolníků neziskové organizace Česko.Digital ve spolupráci s American Academy, GUG.cz, Google ČR, Microsoft ČR a dalšími partnery.
Nyní je projekt realizován Národním pedagogickým institutem České republiky (NPI ČR).
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram