FuckUp = základ učitelské profese?

Popis

O kurzu

Učení se a chybování jsou spojené nádoby a jedno bez druhého se neobejde. Pokud jde ale o výkon učitelské profese, je často obtížné přijmout, že vaše hodiny nebudou vždy dokonalé. Jak přijmout své chyby jako přirozenou součást učitelské praxe a poučit se z nich se dozvíte v tomto kurzu.

Popis

Lektorkou tohoto kurzu je Mgr. Olga Kovaříková, Dis., Ph.D., učitelka na ZŠ Přerov nad Labem. Tam vyučuje dějepis a hudební výchovu, kromě toho je autorkou blogu Hravá dějeprava a aktivní muzikantka. 

Olga Kovaříková se s vámi podělí o svůj příběh, kdy se ve své praxi rozhodla přestat žáky v hodinách testovat a zkoušet. Dozvíte se, co ji k tomu vedlo, s jakými reakcemi se setkala a hlavně jaké aktivity místo toho chtěla do své výuky začlenit. Cesta k tomu byla totiž lemovaná spoustou chyb, omylů a průšvihů.

Prezentace k dispozici ZDE.

Projekt Učíme online je aktivitou dobrovolníků neziskové organizace Česko.Digital ve spolupráci s American Academy, GUG.cz, Google ČR, Microsoft ČR a dalšími partnery.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram