učíme Nanečisto

večerní webináře, ale také konference GEGfest online


Večerní webináře pro učitele, ale i další zájemce

V období uzavření škol jsme připravili a odvysílali 31 webinářů s různými tématy. Webináře se setkaly s pozitivním ohlasem ze strany účastníků, proto se pokusíme v dalším školním roce pro vás připravit novou nabídku.


Podívejte se na videa z již uskutečněných webinářů

Pokud jste neměli možnost přímo se webinářů zúčastnit nebo se chcete k něčemu vrátit, můžete se podívat na záznamy.


Díky moc za spoustu podnětných webinářů. I po těch 30 letech co učím, jsem se trochu více zamyslel nad tím, co učím a hlavně "jak to učím - jakým způsobem". A musím uznat, že všechny webináře, kterých jsem se zúčastnil, mě nesmírně obohatily. Setkal jsem se s řadou nových (moderních) učebních metod, prošel jsem si řadu vzdělávacích aplikací a musím říct, že v září bych chtěl spoustu věcí změnit a dělat jinak.

Petr Brabec

Děkuji Vám moc za organizaci Gegfestu, ani netušíte,co pro nás, “hledajíci” učitele, děláte. Smekám před Vámi coby organizátory, museli jste zvládnout neuvěřitelné množství úkolů. Za mě tedy super, nové poznatky už aplikuji.

Miroslava Šmerdová

„Ráda bych Vám velice poděkovala za skvěle připravený GEG fest. Obdivuji Vaše nápady, vše bylo skvělé, moc jsem si to užila a načerpala spoustu nových informací a zdrojů inspirací. Opravdu z celého srdce Vám děkuji. Samozřejmě poděkování posílám pro celý organizační tým. “

Renata SlowikováKdo jsme

Projekt Učíme online je aktivitou neziskové organizace Česko.Digital ve spolupráci s American Academy, komunitou GUG.cz, GEG ČR a Google ČR, Microsoft ČR, Microsoft Studentské Trenérské Centrum, komunitou Microsoft Innovative Educator Experts.