Aplikace Abaku Lab

Aplikace Abaku Lab

Kategorie: Kurz
Seznam přání Sdílet
Sdílet kurz
Page Link
Sdílejte na sociálních sítí

O kurzu

Matematická metoda Abaku představuje výuku početních schopností a charakterizuje jí jednoduché osvojení pedagogy i žáky. Zajímavá je její hravost a tvořivost, která motivuje zejména žáky. Metoda je pro začátečníky i pokročilé, děti i dospělé. 

Aplikace Abaku založená na této metodě je představena v následujícím kurzu. Účastníci se v něm dozví, jak si aplikaci pořídit a jak ji začít používat. Lektor vysvětluje jak administrační část, tak i komunikační a výukovou. Největší důraz je v kurzu kladen na výukovou část, kde je demonstrováno, jak se lze učit hrou a hrát si s učením.   

Pro pochopení principů a znalost metody doporučujeme podívat se na stránky: https://abaku.cz/

Mgr. Petr Slavík je vedoucí vývoje aplikace Abaku Lab. Dlouhodobě spolupracuje s Abaku také jako lektor metody. Vede semináře a webináře pro začínající i již učící pedagogy.

Prezentaci naleznete ZDE.

Zobrazit více

Co se naučíte?

  • Účastníci si prohloubí práci s výukovou metodu Abaku
  • Osvojí si práci se samotnou aplikací
  • Poznají také jiný přístup ke vzdělávání online
Projekt Učíme online vznikl jako aktivita dobrovolníků neziskové organizace Česko.Digital ve spolupráci s American Academy, GUG.cz, Google ČR, Microsoft ČR a dalšími partnery.
Nyní je projekt realizován Národním pedagogickým institutem České republiky (NPI ČR).
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram